Nehoda není náhoda 1

Už se Vám to někdy stalo? Už se vám někdy porouchalo auto a vy jste si nevěděli rady, co v danou situaci udělat jako první? Ať už se jedete projet s přáteli, vyvezete rodinu na výlet nebo prostě jedete ráno do práce, může se vám na silnici cokoliv stát. Nemusíte to být jenom nehoda, ale například i defekt, vybitá baterie nebo vám třeba došlo palivo. Jak tedy danou situaci řešit?

Nehoda není náhoda 2

Zde je malá ukázka toho, jak může daná situace vypadat a jak je to s naší asistenční službou Do Hodiny Bez Starostí snadné vyřešit. Do jedné hodiny vám přistavíme náhradní vozidlo. Navíc garantujeme odtah nepojízdného vozidla do servisu dle vašeho přání, a to bez omezení kilometrů v rámci celé ČR. Takže podtrženo sečteno, do hodiny maximálně dvou hodin odjíždíte a vše Bez Starostí.

Do Hodiny Bez Starostí ?

Opravdu za vás potíže na cestách nebo v domácnosti vyřešíme do hodiny? Ano, s naší novou asistencí Do Hodiny Bez Starostí se nemusíte bát, že někam nedojedete včas. Jako jediná asistenční služba v ČR garantuje zapůjčení náhradního vozidla až na 5 dní s jeho přistavením na místo poruchy do 1 hodiny od nahlášení události v krajském městě a do 2 hodin mimo krajská města.

My v tom máme jasno

Nikdo z vás neví, kdy budete potřebovat pomoc, ani to, kdo pro vás přijede. My to ale víme! Ať se vám na cestách stane cokoliv, jsme tu pro vás. Řešíme problémy od vybité baterie, přes zabouchnuté klíčky až po závažnější situace jako jsou havárie nebo vandalismus. Vždy vás odtáhneme tam kam potřebujete a navíc vám půjčíme náhradní vozidlo. S námi prostě cesta nikdy nekončí.

Kampaň s ČPP

Od 1.10.2018 jsme vstoupili do spolupráce s Českou podnikatelskou pojišťovnou. Česká podnikatelská pojišťovna nabízí asistenční služby Autem bez Starostí na 365 dní se slevou 600 Kč, tedy za cenu 1150 Kč, ale pouze ke sjednanému autopojištění u České podnikatelské pojišťovny. Sjednáte ve svém SW prostředí pro sjednání autopojištění, nebo v SuS.