Soutěž! O 10 asistencí na rok zdarma

Již před příchodem dítěte na svět dbáme na jeho maximální bezpečnost. Začíná to výběrem kvalitního kočárku a autosedačky až po odstranění všech nebezpečných předmětů z jeho okolí. Proč tedy nepřemýšlet i nad tím, jestli mám kvalitní asistenční službu pro případ, že moje auto bude mít nečekaný výpadek. Soutěžte s námi o roční asistenční službu.

Představte si, jak několik hodin na dálnici stojíte s vaším miminkem a čekáte na pomoc, která je v nedohlednu a když už dorazí pomůže buď napůl nebo si za službu musíte extra zaplatit. Kdo už někdy něco podobného zažil ví, že částka se dokáže vyšplhat hodně vysoko a můžeme se bavit i o desítkách tisíc korun. Pro mnoho rodin je taková situace velmi zatěžující ne-li likvidační.

Asistenční služby od společnosti Autem Bez Starostí s.r.o. se snaží pomáhat individuálně dle dané situace a přání klienta. Nestane se vám, že by jste byli odtaženi do jiného autoservisu, než který si sami zvolíte. Vždy je vám přistaveno náhradní vozidlo, s kterým můžete dále pokračovat v cestě, kterou jste si naplánovali. Navíc u asistence Do Hodiny Bez Starostí, jak název napovídá, máte náhradní vozidlo přistaveno už do hodiny a ještě vám v rámci celé ČR odtáhneme poškozené vozidlo naprosto kamkoli si řeknete.

Kdo má děti ví, jak je těžké je zabavit v omezeném prostoru a s omezenými možnostmi někde u cesty, nehledě nato, že může pršet, padat sníh nebo být velké teplo. Na vše se připravit nedá, ale spoustu věcí můžeme eliminovat tím, že nám v nečekaných situacích pomůžou ti praví.


Pro 10 z vás je tu možnost vyhrát jednu asistenci na rok zdarma dle vašeho výběru. Stačí správně odpovědět na otázku. Odpověď na soutěžní otázku a více informací k asistenčním službám naleznete na www.asistencnisluzby.cz. Soutěž probíhá na stránkách https://www.babyweb.cz/vyhrajte-asistencni-sluzbu-rok-zdarma-vyber-vas.

Soutěžní otázka:

Jaký je limit na odtah nepojízdného vozidla v rámci ČR u asistence Do Hodiny Bez Starostí?

Odpovědi: 

 a) 200 km
 b) neomezený odtah
 c) 2500 km