Co když vás auto nechá ve štychu?

Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v havarijním pojištění opravdu stačí? Každý vám říká, kam máte volat v případě nepojízdného vozidla, ale nikdo zřetelně nevysvětlí, jak vám v dané situaci pomůže vaše pojišťovna.


 


Nikdy nevíte, kdy vás vaše auto nechá ve štychu

Představte si, že cestujete v autě a najednou, ani nevíte jak, se ocitnete se svým nepojízdným vozem na kraji frekventované silnice. To je denní i noční můra každého řidiče, natož pak rodičů, kteří mají ve vozidle malé děti. V tuto chvíli by snad každý z nás dal prakticky cokoliv za to, aby se okamžitě dostal se svými dětmi do bezpečí. V ideálním případě by mělo být okamžitě přistaveno náhradní vozidlo a nepojízdné auto odtaženo do servisu, který se nachází v místě vašeho bydliště. Tak toto vám nezajistí prakticky žádná asistence, až na asistenci „Do Hodiny Bez Starostí“, která to však neumí okamžitě, ale do 60 minut. Navíc vám zapůjčíme vozidlo náhradní až na 5 dní a vaše nepojízdné vozidlo odtáhneme v rámci celé ČR zdarma.


Zajistěte si klid na cestách za 5 Kč na den

Asistenční služba „Do hodiny Bez Starostí“ je nová asistenční služba od společnosti Autem Bez Starostí, s.r.o., kterou zajišťuje renomovaná společnost Global Assistance, a.s. a která vám v případě nouze opravdu velmi rychle pomůže v rámci České republiky. A nemusíte mít problémy pouze s nepojízdným vozidlem, ale můžete potřebovat třeba elektrikáře, instalatéra, plynaře, topenáře, sklenáře, zámečníka nebo radu lékaře, a to v režimu 24/7. To vše a mnohem více vám zajistí asistenční služba „Do Hodiny Bez Starostí“.

Kompletní rozsah asistenčního krytí naleznete na stránkách www.asistencnisluzby.cz.
 Auto dojelo, dovolená jede dál

V případě, že se chystáte vycestovat do zahraničí, nejen na zimní dovolenou, tak vám doporučujeme asistenční služby „Autem Bez starostí“, které Vám zajistí odtah vašeho nepojízdného vozidla až ze vzdálenosti 2 500 Km (1 250 km tam a 1 250 km zpět) a zapůjčení vozidla náhradního až na 8 dní. Navíc máte možnost asistenční služby „Autem Bez starostí“ zakoupit se slevou 600 Kč na jakékoliv pobočce České podnikatelské pojišťovny (ČPP) a to k jakémukoliv autopojištění.


Rozdáváme dárky v hodnotě 50 000 Kč

Nejen, že si zajistíte pohodlí na cestách zakoupením asistence „Do Hodiny Bez Starostí“, ale také to můžete být právě vy, kdo vyhraje dárky v hodnotě 50 000 Kč. Jak na to? Podívejte se na video, které najdete na našem youtube kanálu https://www.youtube.com/watch?v=XEnkU5UgoFw nebo facebooku https://www.facebook.com/asistencnisluzby/. Stačí, když do komentářů napíšete, proč právě vy by jste měli vyhrát. Losování výherců proběhne 20.11.2018. Ceny předá Marek Ztracený osobně.