Asistenční služby pro domácnost

Včasná pomoc je k nezaplacení!


Mnoho z nás se za svůj život již potýkalo s řešením nepříjemných situací v domácnosti, jako je třeba ztráta klíčů, zlomený klíč v zámku, prasklé vodovodní potrubí, nefunkční kotel nebo třeba neovladatelný počítač. To vše se samozřejmě dá řešit svépomocí, a když je problém větší, využijí se služby odborníka. No a právě tady může vzniknout neřešitelný problém.

Představte si, že vám například přestane fungovat plynový kotel, kterým topíte a ohříváte vodu. Venku mrzne a je sobota dopoledne. Opravu nezajistíte sami a tudíž začnete shánět pomoc. I když se opraváři dovoláte na některou třeba i bezplatnou linku, domluví si s Vámi termín opravy při nejlepším na nejbližší následující pracovní den, což pro Vás znamená přežít skoro celé dva krizové dny….

Ale jde to i jinak. Pokud máte sjednány asistence Domácnost Bez Starostí, zavoláte na nonstop linku GLOBAL ASSISTANCE a tam Vám zprostředkují okamžitou pomoc. Nejen že zajistí příjezd topenáře, ale uhradí i jeho práci a materiál nezbytný k odstranění nouzové situace a to vše až do limitu 10 000 Kč.


A jak je možné, že to takto funguje?


Poskytovatel asistenčních služeb Domácnost Bez Starostí společnost Autem Bez Starostí s.r.o. má nastavenu exkluzivní spolupráci s největším poskytovatelem asistenčních služeb v ČR společností GLOBAL ASSISTANCE a.s., která má nasmlouvány v rámci celé ČR řemeslníky různých profesí s bezprostředním dojezdem na místo asistenční události. Proto Vám můžeme garantovat třeba i sobotní zásah topenáře, ale nejen toho. A k tomu Vám stačí znát pouze jedno telefonní číslo, kterým se dovoláte na nonstop linku GLOBAL ASSISTANCE.

V rámci asistence Domácnost Bez Starostí to až do celkového limitu 50 000 Kč za rok úplně stejně funguje nejen s dalšími profesemi, jako například elektrikáři, plynaři, instalatéry, sklenáři anebo zámečníky, ale k dispozici jsou 24 hodin denně bezplatně na telefonní lince i právníci, lékaři či IT specialisti.

Sjednáním asistence si tedy nekupujete pouze samotnou službu, ale i její dostupnost tehdy, kdy to nejvíce potřebujete. A to je opravdu k nezaplacení.

Více informací naleznete na www.asistencnisluzby.cz.